Дебют ЭЛДОРА ШОМУРОДОВА | Кальяри – Комо | Обзор матча

275
МеТиС
МеТиС561346124

Cagliari – Como

Состоялся товарищеский матч между командами «Кальяри» и «Комо». Матч завершился победой сардинцев со счетом 2:1.
    В этом матче дебютировал наш легионер Эльдор Шомуродов, недавно перешедший в «Кальяри». На 62-й минуте второго тайма Шомуродов подключился к игре из запаса и был в футболке с номером 34. У нашего представителя было несколько моментов, но он не смог забить.

«Кальяри» ва «Комо» жамоалари ўртасидаги ўртоқлик ўйини бўлиб ўтди. Учрашув 2:1 ҳисобида сардинияликларнинг ғалабаси билан якунланди.
    Яқинда «Кальяри» сафига бориб қўшилган легионеримиз Элдор Шомуродов мазкур ўйинда дебют қилди. Иккинчи бўлимнинг 62-дақиқасида Шомуродов захирадан ўйинга қўшилди ва 34-рақамли футболкада ҳаракат қилди. Вакилимизда бир неча вазиятлар бўлди, бироқ гол ура олмади.